відбиток

 

Ringfinder.eu

Янік Ратке

Forststr. 61

75223 Niefern-Öschelbronn

 

 

Відповідальний за зміст відповідно до §55 Abs. 2 RStV: Янік Ратке (див. Вище)

 

Відмова від відповідальності: незважаючи на ретельний контроль, ми не несемо відповідальності за вміст зовнішніх посилань. Зміст пов'язаних сторінок виключно відповідає їх операторам.

 

Відповідальність за зміст

 

Зміст наших сторінок було створено з великою обережністю. Однак ми не можемо нести жодної відповідальності за точність, повноту та своєчасність вмісту. Як постачальник послуг ми несемо відповідальність відповідно до § 7 Abs.1 TMG для власного вмісту з цих сторін відповідно до загальних законів. Проте згідно з §§8-10 TMG, ми як постачальник послуг не зобов'язані контролювати передану або збережену сторонні інформацію або досліджувати обставини, що вказують на незаконну діяльність. Обов'язки щодо видалення або блокування використання інформації за загальним законодавством залишаються незмінними. Однак відповідальність у цьому відношенні можлива лише з дати знання про конкретне порушення. Після повідомлення про відповідні порушення ми негайно скасуємо цей вміст.

 

Відповідальність за посилання

 

Наша пропозиція містить посилання на зовнішні веб-сайти третіх сторін, зміст яких ми не маємо. Тому ми не можемо взяти на себе відповідальність за цей зовнішній вміст. Відповідний провайдер або оператор сторінок завжди несе відповідальність за вміст пов'язаних сторінок. Пов'язані сторінки були перевірені на можливі порушення прав під час посилання. Незаконний вміст не був впізнаний під час посилання. Проте постійний контроль над вмістом пов'язаних сторінок не є обґрунтованим без конкретних доказів порушення. Після повідомлення про порушення ми будемо видаляти такі посилання негайно.

 

авторське право

 

Зміст та робота на цих сторінках, створених операторами сайту, підпадає під дію законодавства Німеччини про авторське право.

Вся інформація, знаки, тексти, графіка, зображення, а також інші дані на цьому веб-сайті містяться в тій мірі, в якій ніяке інше збереження права власності не може забрати майно запропонованого даного веб-сайту.

Відтворення, обробка, розповсюдження та будь-яка експлуатація поза межами авторського права в інших електронних або друкованих виданнях не дозволяється без письмової згоди автора!

 

Оскільки вміст на цій стороні не був створений оператором, розглядаються авторські права третіх сторін. Зокрема, сторонний вміст визначається як такий. Якщо ви все ще повинні бути в курсі порушення авторських прав, ми просимо вас про це. Після повідомлення про порушення ми негайно скасуємо такий вміст.

 

політика конфіденційності

 

Використання нашого веб-сайту зазвичай можливе без надання персональної інформації. Оскільки з наших сторін персональні дані (наприклад, ім'я, адреса чи адреси електронної пошти) піднімаються, це відбувається, наскільки це можливо, завжди на основі freiwilliger. Ці дані не будуть розкриті третім особам без вашої явної згоди.

Зверніть увагу, що передача даних через Інтернет (наприклад, при спілкуванні електронною поштою) може мати вразливі місця для безпеки. Повне захист даних від доступу сторонніми особами неможливий.

Використання контактних даних, опублікованих у контексті третьої сторони зобов'язань щодо друку для надсилання небажаних рекламних та інформаційних матеріалів, цим виключно виключається. Оператори сторінок чітко залишають за собою право вживати юридичних заходів у разі небажаного надсилання рекламної інформації, такої як спам-повідомлення.

Даний сайт використовує Google Analytics, сервіс веб-аналітики надаються компанією Google Inc. ( "Google"), а також Google Adsense. так зване використання цих послуг. «Cookies», текстові файли, які зберігаються на вашому комп'ютері, для аналізу використання веб-сайту. Інформація, отримана від печива про використання даного веб-сайту (включаючи ваш IP-адреса) передається на сервер Google в США і зберігається там.

Google буде використовувати цю інформацію для оцінки Вашого використання веб-сайту, складання звітів про діяльність сайту для операторів і надання іншої з веб-сайту і пов'язаних з інтернет-послуг. Google може також передавати цю інформацію третім особам, якщо це не потрібно за законом або якщо треті сторони, такі дані від імені Google. Google ніколи не зв'яже ва вашу IP-адресу з іншими даними Google.

Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на обробку даних про вас в Google в тому ж порядку і в вищевказаних цілях. Ви можете відмовитися від використання куки, але і шляхом зміни налаштувань у вашому браузері.

 

Немає попередження без попереднього контакту!

Якщо вміст або оформлення цього сайту повинно порушувати права третіх осіб або законодавчі положення, ми просимо повідомлення безкоштовно. Ми гарантуємо, що Скаржилися будуть негайно видалені, без необхідності на вашому боці, участь адвоката потрібно. Тим не менш, ми відмовимося від всіх витрат без попереднього зв'язку.