Ringfinder.eu є некомерційною асоціацією приватних осіб!

 

Ми надаємо нашу допомогу безкоштовно!

Медіація є суто вільною, навіть якщо пошук був успішним. Наша мета - допомогти, а також підвищити цінність завдяки нашому хобі. Це настільки належне, що ми можемо обійняти сльози на наших очах, повернувши частину ювелірних виробів до тих людей, з якими вони поділилися майже ціле життя. Багато хто також повинен думати про своє весілля, заявку або інші етапи свого життя, коли кільце (або якийсь інший прикрас) супроводжувало їх.

 

Проте, якщо посередництво здійснюється в інших європейських країнах, ми вимагаємо відшкодування витрат на телефонні послуги, оскільки ми не можемо покривати їх в приватному порядку через велику кількість запитів, навіть якщо вони зазвичай знаходяться в єдиному цифрі.

 

За допомогою консультації або посередництва ви не вступаєте в договір і не зобов'язуєтесь будь-яким іншим способом. Ми уважно розглядаємо ваш запит.

 

Єдина вартість, яка може потрапити вам, - це витрати на виділеного "шукача металу". Проте ми просимо про це прояснити заздалегідь в розмові з відповідним "мисливцем із скарбами". Якщо є абсурдні претензії мисливця за скарбами, ми просимо вас надіслати нам відгук, щоб ми могли відповісти і найняти когось іншого для пошуку.

 

Витрати можуть базуватися на витратах на подорож - ціни на паливо, обладнання (особливо пірнання), батареї тощо.

Пошук у водах або в складних місцевих умовах може збільшити їх завдяки більшим витратам.

 

Відповідно до європейського законодавства, кожний пошуковий запит (залежно від країни ЄС) має право на плату пошуку. Це може варіюватися приблизно до 10% від вартості товару!

 

Цивільний кодекс Німеччини передбачає заробітну плату шукача за німецьким законодавством (§ 971 BGB Finder's pay):

Це передбачає, що Finder вартістю 500 євро має право на винагороду шукача, яка вимірюється у розмірі 5%,

крім того, 3%.

 

Ми просимо Вас прояснити це заздалегідь з "пошуковим запитом" !!!

 

З досвіду можна сказати, що заздалегідь відкрита дискусія є основою для гарної співпраці. Для більшості приватних пробників - "мисливців за скарбами" - пошуковий успіх важливіший, ніж особисте збагачення. Це також було б недобросовісним, оскільки ви б експлуатували надзвичайну ситуацію. Тому ми просимо вас у разі виникнення проблем зв'язатися з нами безпосередньо за допомогою екстреного виклику, щоб ми могли подбати про це.

 

Якщо ми надамо вам мисливця за скарбами, ми просимо вас прояснити умови, витрати та винагороду шукача!

Це справа між вами та електронографом.

 

Ми рекомендуємо ніколи не згадати про місце втрати, якщо ви вже не знаходитесь там.

При оголошенні про місце втрати, ймовірність пошуку об'єкта, який потрібно шукати, зменшується.

Будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нами заздалегідь, щоб повідомити вас про можливі небезпеки.

 

Ви хочете запозичити металошукач?

Багато магазинів запропонують вам це. Однак якщо ви не збираєтеся постійно займатися пошуком, це не рекомендується. Ви не зможете досягти успіху на власному досвіді, що має досвідчений пристрій із зондом. Це часто використовує пристрій дуже часто, що він вже знає всі функції, і він відрізняє метали, але також полегшує розташування об'єктів для шукачів скарбів. Ви були б перевантажені багатьма особливостями металошукача.

Без попередньої детальної інструкції ви не зможете записувати успіх із пристроєм.

 

Це займає багато досвіду, щоб відрізнити металевий брухт, таких як кепки, залізо цвяхи та алюмінієву фольгу з цінних кільця, ланцюги, годинники тощо!

Також можна приховати різні значення металевих предметів, але ви також повинні мати досвід, тому що ви можете дуже швидко приховати цільовий об'єкт.

 

Загалом, детальний брифінг займає кілька годин, але це не гарантує, що пізніше ви пам'ятаєте всі функції. Таким чином, ми бачимо кредитування або покупку дешевого детектора металу як погану покупку.

Деякі з нас також звертаються до людей, які зробили цю помилку і шкодують, що вони не зустріли нас раніше.

 

Ringfinder.eu також може допомогти з наданням металодетекторів, якщо це чітко бажано.

 

Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з нами!

 

Для більш складних пошуків, таких як Якщо ви шукаєте сімейні скарби або іноземні пошукові завдання, вам спочатку слід звернутися до нас з особистими порадами!

 

Ми розглядаємо ваш запит у будь-якому випадку недбало!