Ringfinder.eu bireylerin kâr amacı gütmeyen bir derstir!

 

Yardımımızı ücretsiz sağlıyoruz!

Arabuluculuk, arama başarılı olsa da tamamen ücretsizdir. Amacımız, hobimiz aracılığıyla yardımcı olmak ve aynı zamanda değer katmaktır. Mücevher parçasını neredeyse tüm hayatlarını paylaştıkları insanlara geri getirirken, gözlerimizde gözyaşlarıyla sarılmamız yeterince ödüllendirici. Halkın (ya da mücevherin başka bir parçası) ona eşlik ettiğinde, birçoğunun düğünleri, uygulamaları ya da yaşamlarındaki diğer aşamaları da düşünmesi gerekiyor.

 

Diğer Avrupa ülkelerinde bir yerleşimi yapılırsa biz istekleri çok sayıda bu durum özel örtemez Ancak, biz çoğunlukla € -digit aralığında bir yerde olsalar bile, telefon ücretlerinin iadesi için buraya istiyoruz.

 

Bir istişare veya arabuluculuk ile ne bir sözleşme yaparsınız ne de başka bir şekilde kendinizi bağlayamazsınız. Talebinizi ihtiyatlı bir şekilde değerlendiriyoruz.

 

Yolunda gelebilecek tek maliyet "metal arayan" harcamalarıdır. Bununla birlikte, bunu "hazine avcısı" ile yapılan görüşmelerde önceden açıklığa kavuşturmanızı rica ediyoruz. Hazine avcısı için saçma iddialar varsa, bize geribildirim vermenizi rica ediyoruz, böylece aramaya başkası cevaplayıp kiralayabiliriz.

 

Giderler, yakıt fiyatları, ekipman (özellikle dalışlar için), piller vb. Yolculuk masraflarına dayanabilir.

Suların arzuları veya zorlu yerel koşullar yüksek masraflardan dolayı artırabilir.

 

Avrupa yasalarına göre her bulucu (AB ülkesine bağlı olarak) bir bulma ücreti alma hakkına sahiptir. Bu, öğenin değerinin yaklaşık% 10'una kadar değişebilir!

 

Alman Medeni Kanunu Alman yasalarına göre bir bulucu ücreti sağlar (§ 971 BGB Bulucu'nun ücreti):

Bu, Bulucu'nun 500 € değerine kadar bir bulguların ücretini% 5 oranında ölçme hakkına sahip olduğunu,

ek olarak% 3.

 

Bunu "sipariş bulma" ile önceden açıklığa kavuşturmanızı rica ediyoruz!

 

Deneyimden, iyi bir işbirliğinin temeli önceden açık bir tartışma olduğu söylenebilir. Özel araştırmacıların çoğunluğu için "hazine avcıları" - arama başarısı kişisel zenginleştirmeden daha önemlidir. Acil bir durumdan yararlanacağınız için bu da vicdana muhalefet etmez. Dolayısıyla, sorunlarınız olması halinde acil durum numarası ile doğrudan bizimle irtibata geçmenizi rica ediyoruz; böylece onlarla ilgilenebiliriz.

 

Sana bir hazine avcısı sağlamışsak, açıklama için koşulları, masrafları ve bulucu ücretini aramanı istiyoruz!

Bu sizinle sonografçının arasındaki bir meseledir.

 

Zaten burada olmadığınız sürece kayıp yerini asla belirtmemenizi öneririz.

Kayıp yerinin duyurulmasıyla, aranacak nesnenin bulunma olasılığı azalır.

Olası tehlikeler konusunda sizi uyarmak için lütfen önceden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Bir metal detektörü ödünç vermek mi istiyorsunuz?

Birçok dükkan size sunacak. Bununla birlikte, kalıcı olarak arama girişiminde bulunmayı istemiyorsanız, tavsiye edilmez. Tek bir başarıya sahip olmayacaksınız; deneyimli bir cihaz cihazla birlikte çalışıyor. Bu, cihazı çok sık kullanıyor ve tüm işlevleri zaten biliyor ve metallerin ayrımı ancak aynı zamanda hazine avcısı için nesnelerin yeri daha kolay. Metal dedektörünün birçok özelliği bunalmış olacaktı.

Daha önce yapılmış ayrıntılı bir talimat olmadan cihazla başarı kaydedemeyeceksiniz.

 

Değerli halkalar, zincirler, saatler, vb. Taç kapakları, demir çiviler ve alüminyum folyo gibi metalik hurdaları ayırt etmek çok deneyim alır!

Metal nesnelerin farklı değerlerini gizlemek de mümkündür, ancak aynı zamanda deneyim sahibi olmalısınız çünkü hedef nesneyi çok hızlı bir şekilde gizleyebilirsiniz.

 

Genel olarak, ayrıntılı bir brifing birkaç saat sürer, ancak bu, daha sonra tüm fonksiyonları hatırlayabileceğinizi garanti etmez. Böylece, ucuz bir metal dedektörünün kötü bir satın alma olarak ödünç verilmesini veya satın alınmasını görüyoruz.

Bazılarımız da bu hatayı yapan kişilere ulaşıyor ve daha önce rastlamadıklarından üzülüyoruz.

 

Ringfinder.eu, açıkça isteniyorsa, metal dedektörlerinin sağlanmasına da yardımcı olabilir.

 

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin!

 

Daha karmaşık aramalarda, örneğin Aile hazineleri veya yabancı arama atamaları arıyorsanız, öncelikle bizden kişisel tavsiyeler almalısınız!

 

İsteğinizi her durumda ihtiyatlı olarak değerlendiriyoruz!