Ringfinder.eu to stowarzyszenie osób indywidualnych non-profit!

 

Zapewniamy naszą pomoc za darmo!

Mediacja jest całkowicie darmowa, nawet jeśli wyszukiwanie zakończyło się sukcesem. Naszym celem jest pomaganie, a także dodawanie wartości poprzez nasze hobby. Jest to wystarczająco satysfakcjonujące, abyśmy mogli przytulić się łzami w oczach, gdy przynoszą kawałek biżuterii z powrotem ludziom, z którymi dzielili prawie całe swoje życie. Wiele osób także musi myśleć o ślubie, aplikacji lub innych etapach życia, kiedy towarzyszy im pierścień (lub jakaś inna biżuteria).

 

Jeśli jednak mediacja jest prowadzona w innych krajach europejskich, prosimy o zwrot kosztów połączeń telefonicznych, ponieważ nie możemy ich pokryć prywatnie z powodu dużej liczby zapytań, nawet jeśli są one zwykle w zakresie jednocyfrowych euro.

 

Podczas konsultacji lub mediacji nie zawieracie umowy ani nie wiążycie się w żaden inny sposób. Traktujemy twoją prośbę dyskretnie.

 

Jedynym kosztem, jaki może ci się przydać, są koszty dedykowanego "poszukiwacza metalu". Jednak prosimy o wyjaśnienie tego z wyprzedzeniem w rozmowie z odpowiednim "poszukiwaczem skarbów". Jeśli istnieją absurdalne roszczenia poszukiwacza skarbów, prosimy o przesłanie nam opinii, abyśmy mogli odpowiedzieć i zatrudnić kogoś do przeszukania.

 

Wydatki mogą być oparte na kosztach podróży - cenach paliwa, wyposażeniu (zwłaszcza nurkowaniach), bateriach itp.

Poszukiwania w wodach lub w trudnych warunkach lokalnych mogą je zwiększyć ze względu na wyższe wydatki.

 

Zgodnie z prawem europejskim każdy kandydat (w zależności od kraju UE) ma prawo do opłaty za znalezienie. Może to wynosić do około 10% wartości przedmiotu!

 

Niemiecki kodeks cywilny przewiduje wynagrodzenie pośrednika według prawa niemieckiego (§ 971 wynagrodzenia BGB Findera):

Oznacza to, że Finder do wartości 500 € jest uprawniony do wynagrodzenia pośrednika mierzonego sprawą 5%,

dodatkowo 3%.

 

Prosimy o wcześniejsze wyjaśnienie tego z "wyszukiwarką zamówień" !!!

 

Z doświadczenia można powiedzieć, że otwarta dyskusja z wyprzedzeniem jest podstawą dobrej współpracy. Dla większości prywatnych sondujących - "poszukiwaczy skarbów" - sukces wyszukiwania jest ważniejszy niż osobiste wzbogacenie. Byłoby to również pozbawione skrupułów, ponieważ można wykorzystać sytuację awaryjną. Dlatego w razie problemów prosimy o bezpośredni kontakt za pośrednictwem numeru alarmowego, abyśmy mogli się nim zająć.

 

Jeśli udostępniliśmy Ci poszukiwacza skarbów, prosimy o zapoznanie się z warunkami wyszukiwania, wydatkami i opłatą za znalezienie, aby wyjaśnić!

To jest sprawa między tobą a sonografem.

 

Zalecamy, aby nigdy nie podawać miejsca utraty, chyba że już tam jesteś.

Wraz z ogłoszeniem miejsca utraty, prawdopodobieństwo znalezienia obiektu do przeszukania maleje.

Prosimy o wcześniejszy kontakt z nami w celu ostrzeżenia o możliwych zagrożeniach.

 

Chcesz pożyczyć wykrywacz metalu?

Wiele sklepów zaoferuje ci to. Jeśli jednak nie zamierzasz na stałe angażować się w wyszukiwanie, nie jest to zalecane. Samemu nie odniesie sukcesu, że z urządzeniem korzysta doświadczony gadżet próbny. To bardzo często wykorzystuje urządzenie, że zna już wszystkie funkcje i jest rozróżnieniem metali, ale także lokalizacją obiektów łatwiejszym dla poszukiwacza skarbów. Byłbyś przytłoczony wieloma funkcjami wykrywacza metalu.

Bez wcześniejszej szczegółowej instrukcji nie będzie można rejestrować sukcesu z urządzeniem.

 

Aby odróżnić złom metalowy, taki jak kapsle, żelazne gwoździe i folia aluminiowa od wartościowych pierścieni, łańcuchów, zegarków itp., Potrzeba dużego doświadczenia!

Możliwe jest również ukrywanie różnych wartości obiektów metalowych, ale musisz też mieć doświadczenie, ponieważ bardzo szybko możesz ukryć obiekt docelowy.

 

Ogólnie rzecz biorąc, szczegółowa odprawa trwa kilka godzin, ale to nie gwarantuje, że będziesz mógł później zapamiętać wszystkie funkcje. Widzimy więc pożyczkę lub kupowanie taniego wykrywacza metalu jako złego zakupu.

Niektórzy z nas również zwracają się do osób, które popełniły ten błąd i żałują, że wcześniej nie natknęły się na nas.

 

Ringfinder.eu może również pomóc w dostarczaniu wykrywaczy metali, jeśli jest to wyraźnie pożądane.

 

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami!

 

Dla bardziej skomplikowanych zadań wyszukiwania, takich jak Jeśli szukasz skarbów rodzinnych lub zagranicznych poszukiwań, powinieneś najpierw zasięgnąć osobistej porady od nas!

 

W każdym przypadku traktujemy twoją prośbę dyskretnie!